Rejestracja - tel. 780 600 992

Oliwia Tomkiewicz - tel. 661 941 230

Anna Solecka - tel. 605 988 614

Rejestracja - tel. 780 600 992

Stomatologia dziecięca
Protetyka
Wybielanie zębów
Endodoncja
Stomatologia dziecięca
Stomatologia zachowawcza
Logo Twoja Stomatologia

Chcesz się umówić na wizytę?

 

Zadzwoń do nas !

dentysta lublin

Czynne : Pn - Pt : 9:00 - 20:00

Sob : 9:00 - 14:00

 

Twoja Stomatologia

Adres: Jana Sawy 10/09
20-400 Lublin

 

Wykonywane zabiegi :

Opieka stomatologiczna najmłodszych to wyjątkowe działania, które wymagają nie tylko specjalistycznej wiedzy i wykwalifikowanych specjalistów, ale także odpowiedniego podejścia do małych pacjentów. Taki zestaw cech gwarantuje sukces leczenia oraz zadowolenie i komfort najmłodszych.

 

Stomatologia dziecięca to również odrębna dziedzina nauki. Pedodoncja została wyodrębniona jako osobna specjalizacja z uwagi na specyficzną budowę układu stomatognatycznego w okresie rozwoju dziecka. Specjalność ta skupia się na badaniu i leczeniu problemów z zębami, dziąsłami, błoną śluzową oraz zgryzem u dzieci.

 

Najczęstsze zębowe bolączki małych pacjentów

 

Okres rozwojowy dziecka to czas, kiedy bardzo aktywnie rozwijają się wszystkie układy. Jednym z takich etapów jest ząbkowanie. Prawidłowy przebieg ząbkowania to jedynie zarwane noce, jednakże zaburzenia ząbkowania to problem, z którym należy udać się do specjalisty. Pojawienie się zębów może powodować kolejne kłopoty - a z tymi należy szybko sobie poradzić.

 

Najczęstszą dolegliwością związaną z zębami u dzieci jest próchnica, dlatego ważna jest zarówno profilaktyka, jak i leczenie zębów mlecznych dotkniętych tą chorobą. Dzieci, które posiadają już zęby stałe muszą zwracać na nie jeszcze większą uwagę. Leczenie zębów stałych niedojrzałych u dzieci i doprowadzenie ich do jak najlepszego stanu owocuje w przyszłości. Inne problemy, w których należy szybko reagować, to choroby błony śluzowej u dzieci oraz wady zgryzu u dzieci.

 

Profilaktyka próchnicy w zębach mlecznych

 

Zapobieganie chorobom to najlepsza forma ich leczenia. Próchnica to największy problem, z którym borykają się dzieci, rodzice oraz dentyści, dlatego też profilaktyka próchnicy to działanie wzmacniające zęby dzieci oraz minimalizujące zagrożenie wystąpienia choroby. Profesjonalny stomatolog dziecięcy przeprowadzi skuteczne i bezpieczne działania profilaktyczne.

 

Wyleczymy ząbki Twojego dziecka w gabinecie Twoja-Stomatologia

 

Wizyta u dentysty może należeć do przyjemnych. Gabinet Twoja-Stomatologia niszczy stereotypy. Odpowiednie podejście do młodego pacjenta, przystosowane pomieszczenia, najlepsi lekarze dentyści oraz najnowocześniejszy sprzęt sprawią, że dziecko dobrze poczuje się w gabinecie i raz na zawsze odrzuci strach związany z leczeniem zębów.

 

Twoja-Stomatologia to wykwalifikowani lekarze stomatolodzy, którzy zapewnią doskonałą opiekę stomatologiczną dla dzieci. Do specjalności gabinetu należy leczenie zębów mlecznych oraz leczenie zębów stałych niedojrzałych u najmłodszych pacjentów. Twoja-Stomatologia to także skuteczna profilaktyka próchnicy, leczenie chorób błony śluzowej u dzieci oraz radzenie sobie z takimi problemami, jak wady zgryzu u dzieci czy kłopoty z ząbkowaniem. Gabinet Twoja-Stomatologia to idealny dentysta dla dzieci w Lublinie.

 

Stomatologia dziecięca - dobry dentysta dla Twojego dziecka w Lublinie

piękny i zdrowy uśmiech

Zadbamy o Twój


‼SZANOWNI PAŃSTWO‼
▶ W ZWIĄZKU Z PANUJĄCĄ EPIDEMIĄ KORONAWIRUS (COVID-19), PRAGNIEMY POINFORMOWAĆ, ŻE DLA BEZPIECZEŃSTWA NASZYCH PACJENTÓW ORAZ SWOJEGO, GABINET STOMATOLOGICZNY JEST ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA.
▶PRZYPOMINAMY RÓWNIEŻ, A WRĘCZ APELUJEMY!
ZACHOWAJMY ZDROWY ROZSĄDEK, ZACHOWAJMY WSZELKIE ZASADY HIGIENY I PRZEDE WSZYSTKIM #ZOSTAŃWDOMU ! PRZECZEKAJMY TEN STRASZNY CZAS W DOMU, ZADBAJMY O SIEBIE I SWOICH BLISKICH!
BYWAJCIE ZDROWI I UWAŻAJCIE NA SIEBIE!

Zdrowe zęby Lublin Dentysta