Rejestracja - tel. 780 600 992

Oliwia Tomkiewicz - tel. 661 941 230

Anna Solecka - tel. 605 988 614

Rejestracja - tel. 780 600 992

Stomatologia dziecięca
Protetyka
Wybielanie zębów
Endodoncja
Stomatologia dziecięca
Stomatologia zachowawcza
Logo Twoja Stomatologia

Chcesz się umówić na wizytę?

 

Zadzwoń do nas !

dentysta lublin

Czynne : Pn - Pt : 9:00 - 20:00

Sob : 9:00 - 14:00

 

Twoja Stomatologia

Adres: Jana Sawy 10/09
20-400 Lublin

 

Wykonywane zabiegi :

Stomatologia

zachowawcza

Oliwia Tomkiewicz - tel. 661 941 230

Anna Solecka - tel. 605 988 614

Śnieżnobiały uśmiech i białe zęby to marzenie nie jednej osoby. Dzięki zdobyczom współczesnej stomatologii i postępującym badaniom naukowców skuteczne wybielanie zębów dostępne jest dziś dla każdego. W pełni efektywne wybielanie zębów w Lublinie oferuje gabinet Twoja-Stomatologia.

 

Obecnie istnieją dwie metody wybielania zębów. Pierwsza z nich to wybielanie w domu za pomocą specjalnych nakładek aplikowanych na zęby na noc. Drugą metodą jest wybielanie w gabinecie stomatologicznym. Ten wariant jest zdecydowanie bardziej skuteczny, a efektem w postaci białych zębów można cieszyć się natychmiast po zabiegu.

 

Na czym polega wybielanie zębów

 

Zabieg wybielania zębów wymaga jednej wizyty, jednakże dla zwiększenia jego efektywności zaleca się powtórzenie procesu co jakiś czas. Samo wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym polega na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na przygotowane do zabiegu zęby. Powierzchnia zębów pokryta środkiem wybielającym zostaje naświetlana specjalną lampą. Efekt uzyskuje się natychmiastowo. Dla zębów martwych stosuje się wybielanie wewnętrzne, które przeprowadzić może wyłącznie specjalista.

 

Decydując się na wybielanie w domu konieczne jest użycie szyny na zęby, na którą aplikuje się substancję wybielającą. Sam proces musi być powtarzany każdej nocy przez dwa tygodnie. Dla zadowalającego i szybkiego efektu warto wybrać wybielanie w gabinecie.

 

Skalling i piaskowanie

 

Skuteczność wybielania zależna jest od odpowiedniego przygotowania zębów do zabiegu. Na higienizację zębów składają się dwa podstawowe zabiegi: naddziąsłowy skaling zębów oraz piaskowanie zębów. Skaling naddziąsłowy to skuteczne usuwanie kamienia nazębnego, natomiast piaskowanie zębów gwarantuje usunięcie wszelkich osadów pojawiających się na zębach. Tak oczyszczone zęby w pełni poddadzą się wybielaniu.

 

Jak przygotować się do wybielania zębów?

 

Decydując się na wybielanie zębów trzeba liczyć się z poddaniem zabiegom przygotowującym. Bez wykonania oczyszczenia zębów z kamienia nazębnego oraz osadów wybielanie będzie nietrwałe i nieskuteczne. Należy pamiętać, iż zabiegi przygotowujące zęby do wybielenia najczęściej nie są wliczone w koszty. Dobrze więc dokładnie skonsultować sprawę z dentystą.

 

Czego unikać po wybielaniu zębów?

 

Po procesie wybielania zębów pacjent zastosować się musi do bardzo ważnych zasad. Przestrzeganie ich zapewni zadowalający efekt przez długi czas. Zasady te dotyczą diety. Przez dwa tygodnie od zabiegu należy stosować tak zwaną białą dietę, to jest spożywanie produktów, które nie barwią zębów.

 

Najlepsze ceny wybielania zębów w Lublinie w Twoja-Stomatologia

 

Zastanawiając się jak wybielić zęby warto skorzystać z porady oraz usług gabinetu Twoja-Stomatologia (dzielnica Czuby w Lublinie). Specjaliści przeprowadzą szczegółowe konsultacje, odpowiednio przygotują pacjenta do zabiegu oraz wykonają profesjonalne wybielanie zębów. Korzystając z usług gabinetu Twoja-Stomatologia można być pewnym doskonałych efektów. Twoja-Stomatologia to skuteczne wybielanie zębów w Lublinie oraz atrakcyjna cena wybielania zębów. Umów się już dziś!

Endodoncja

Endodoncja

Stomatologia

dziecięca

Wybielanie zębów - śnieżnobiały uśmiech w Lublinie

piękny i zdrowy uśmiech

Zadbamy o Twój


‼SZANOWNI PAŃSTWO‼
▶ W ZWIĄZKU Z PANUJĄCĄ EPIDEMIĄ KORONAWIRUS (COVID-19), PRAGNIEMY POINFORMOWAĆ, ŻE DLA BEZPIECZEŃSTWA NASZYCH PACJENTÓW ORAZ SWOJEGO, GABINET STOMATOLOGICZNY JEST ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA.
▶PRZYPOMINAMY RÓWNIEŻ, A WRĘCZ APELUJEMY!
ZACHOWAJMY ZDROWY ROZSĄDEK, ZACHOWAJMY WSZELKIE ZASADY HIGIENY I PRZEDE WSZYSTKIM #ZOSTAŃWDOMU ! PRZECZEKAJMY TEN STRASZNY CZAS W DOMU, ZADBAJMY O SIEBIE I SWOICH BLISKICH!
BYWAJCIE ZDROWI I UWAŻAJCIE NA SIEBIE!

Zdrowe zęby Lublin Dentysta